img
img

Sektöre yeni nesil güvenli ticaret ile katılan Aktif Ticaret artık yayında!

Geleceğe ve teknolojiye yatırımı ile büyük fark yaratan Aktif Ticaret ile artık dijital pazar yeri alışkanlıklarını bozuyor. En güncel aly yapı ile bir çok online dijital satış kategorisi sunan sitemizde öne çıkan 

Tiktok Hesap Satışı, Tiktok ReklamlarıTwitch Hesap SatışıTwitch ReklamlarıYouTube Abone SatışıYouTube Hesap Satışı gibi sosyal medya güvenli hesap satışı yanı sıra  Mobil Oyun Hesap Satışları, Online Oyun Hesap Satışı gibi Oyun Platformları kategorisinide kategorisine dahil ederek daha büyük bir pazar olmak için kategori zenginliğini artırmak için sürekli çalışmaktadır.

Rakiplerinden ayıran ana kategorilerimizden olan Oyun Platformları başlığı altında DeezerGoogle Playİ TunesNetflix hizmetleri gibi Program Lisans, Web Tasarım ve Grafik tasarım kategorilerine de yer vermiştir.

Güvenli Ticareti Yeniden Yazdık!

Güvenli ticaretin yeni adı Aktif Ticaret PGS olarak değiştirdik. Hem alıcı ve hem satıcı için güvenli bir pazar yeri olarak gönül rahatlığı ile ticaret yapabilmeniz için hazırladığımız bu platformu daha iyi anlayabilmek için PGS Sitemi Nedir? hakkındaki yazımızı okumanızı öneririz. 

Ayrıca Alıcılar için PGS ve Satıcılar için PGS olarak iki yazımızıda inceleyebilirsiniz.

Aktif Ticaret güvenli ve keyifli alışveriler diler..

Yorumlar

Yorum Yap


Geri

Anasayfa

Üye Giriş

Üye Ol

İlan Ekle