img
img

AKTİF TİCARET İLE GÜVENLİ ALIŞVERİŞ PGS!

Sattığınız ürünlerde siz teslimini yapmadan önce paranız güvenli havuzda bekler ürününüzü teslim ettiğinizde ödeme tarafınıza aktarılır ve ticaret tamamlanır.

Aktif ticaret - Satıcılar için Param Güvende Sistemi (PGS) işleyişi

- İlan Ekle Butonu ile ürününüzü pazarlamak istediğiniz kategorinizi seçip PGS İle Sat seçimi ile pgs ilanı oluşturmalısınız.
- İlanınızı en iyi anlatan kısa ve gerekli bilgiler ile net bir açıklama ve ilanınız ile ilgili bir başlık ve görsel seçerek güven veren ilanınızı ekleyiniz.
- İlanınızı satın alan bir alıcı olduğunda mail adresinize bildirim alırsınız. 
- Başlayan ticaret sürecinde teslim süreniz içinde ürünü SİPARİŞ & ÖDEMELER => PGS Sattıklarım alanında siparişi güncelleyerek alıcıya bildirim gitmesini sağlayabilirsiniz.
- Teslim bilgisini tamamladığınızda ilgili ticareti tamamlayarak alıcı kontrolü için beklemeye geçirebilirsiniz.
- Alıcı ürünü/hizmeti teslim aldım ve tamamla demesi ve ticaret ile ilgili yorum göndermesi sonrasında ödemeniz 1 gün içerisinde bakiyenize eklenir.
- Bakiyenizi dilerseniz site üzerinde kulllanabilir yada ticaret detayınızdan çekim talebi açabilirsiniz.

Sorunsuz ve Hızlı PGS Ticareti Yapmak için Öneriler

- İlk etken doğru kategoriyi seçip özenli başlık, görsel ve açıklama alanı eklemelisiniz. Siz ilanınıza özenmezseniz alıcıda bu durumu olumsuz algılayabilir.

- Başarılı satış için teslim sürenizi rakiplerinizden kısa vermeye ve zamanında teslim ettiğinizde alıcı yorumlarınız ile profilinizi destekleyerek başarılı bir satıcı profili ile satışlarınızı hızlandırabilirsiniz.

- Satışlarınızın daha çok potansiyel müşterilere ulaşması için sistem üzerinden doping ve güncelleme hizmetlerini satın alarak ilanınıza ziyaretçi çekebilirsiniz.

Aktif Ticaret sadece site üzerinde yapılan aracılık hizmetinde güven sağlar satış sonrası yaşanacak sorunlar ilgili sorumluluğu yoktur.

Yaşanacak hukuki süreçte elimizde bulunan tüm bilgi ve dökümanları resmi kurumlar ile paylaşılacaktır.

Yorumlar

Yorum Yap


Geri

Anasayfa

Üye Giriş

Üye Ol

İlan Ekle